Senior Php programozó állás

Feladatok

  • Meglévő TerraPlaza portál karbantartása.
  • Belső ügyviteli rendszer, fórum és webáruház fejlesztése Laravel keretrendszerben – tervezés, implementáció és a kapcsolódó dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Php 7 - 7.1 nyelv alapos ismerete
  • Laravel keretrendszer alapos ismerete
  • Objektumorientált programozási szemlélet
  • MySQL magabiztos ismerete
  • Git (vagy más verziókövető rendszer) ismerete
  • JavaScript magabiztos ismerete

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ügyviteli rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Laravel és Codeigniter keretrendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Node.js-ben szerzett tapasztalat
  • HTML5, CSS3, ismerete
  • Bootstrap ismerete

Ideális jelölt tulajdonságai

  • Érdeklődés új technológiák iránt
  • Kritikus gondolkodás és jó problémamegoldó készség
  • Lelkiismeretes
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem
  • Szereti egyszerűsíteni a saját és munkatársai életét, okos, automatizált, modern eszközökkel, folyamatokkal
  • Igényes, megbízható munkavégzés

Amit nyújtunk

  • Home office, rugalmas munkaidő
  • Biztos vállalati háttér
  • Hosszú távra szóló, kihívásokkal teli lehetőség
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Az önéletrajzodat és referenciáidat az office@terraplaza.hu címre várjuk.